STP Timișoara organizează prima sesiune de instruire din România dedicată conducerii preventive și managementului riscului în transportul public urban. Parteneriat cu Academia Titi Aur
Societatea de Transport Public Timișoara a organizat, în parteneriat cu Academia Titi Aur, prima sesiune de instruire din România dedicată conducerii preventive și managementului riscului în transportul public urban, un eveniment desfășurat la Universitatea de Vest din Timișoara și adresat personalului operativ și tehnic al operatorului de transport.…
